Styremedlemmar i Olden IL i 2020

Postet av Olden IL den 25. Feb 2021

Styremedlemmar i Olden IL 2020.docx

Oversikt over styremedlemmar i Olden idrettslag 2020

Hovudstyret

 

 

 

Leiv Arne Egset

2017

Leiar

Leiv.arne.egset@enivest.net

Tove Kristin Vedlog

2012

Kasserer

Tove.vedlog@accountor.no

Silje Opheim

2015

Sekretær

Silje_opheim@hotmail.com

Randi Gjengedal

2016

Styremedlem

rgjengedal@gmail.com

 

Idrettsskulen 

 

 

 

Therese Sunde

2018

 Leiar

tsunde78@hotmail.com

Cecilie Sunde

2019

 

 

 

 

 

 

 

Fotballgruppa 

 

 

 

Sondre Guddal Muri

2014

Leiar

Sondre_gm@hotmail.com

Ragnvald Flåten

2011

 

 

Frode Gjerde

2015

 

 

Helene Jørgensen

2019

 

 

Bobby Mangard

2017

 

 

Camilla Ostad

2019

 

 

 

Friidrettsgruppa 

 

 

 

Sondre Guddal Muri

2015

Leiar

Sondre_gm@hotmail.com

Gry Ingvild Agjeld

2019

 

 

Jostein Gjerde

2016

 

 

Kjersti Haugland

2019

 

 

Linda Sanden Rake

2019

 

 

 

Skigruppa

 

 

 

Hans Petter Galtung

1999

Leiar

Hans.petter.galtung@vestland.no

Rune Holen

2019

 

 

Roar Alsaker

2003

 

 

 

Alpingruppa 

 

 

 

Andreas Drageset

2011

Leiar

Drageset.andreas@gmail.com

Rune Fredheim

2017

 

 

 

Banenemd

 

 

 

Knut Alsaker

2016

Leiar

 

Daniel Brynestad

2018

 

Brynestad_91@hotmail.com

 

Oldestafettnemd

 

 

 

Dagfinn Gytri

2000

Leiar

gryta@gryta.no

Arne Sandnes

2008

 

 

Rasmus Bruvoll

2018

 


Geir Flåten

2017

 

 

Pål Skarstein

2017

 

 

 

Idrettsmerkegruppa 

 

 

 

Alvhild Flåten

2017

Leiar

Alvhild.flaaten@gmail.com

Arne Muri

2009

 

 

 

Fjelltrimgruppa 

 

 

 

Caroline Lindvik Gjerde

2015

Leiar

carolinelindvikgjerde@live.no

Anders Bruvoll

2003

 

 

Osvald Olsen

2011

 

 

Joar Sunde

2019

 

 

Anita Vigdis Guddal

2019

 

 

 

Premieansvarleg 

 

 

 

Leiv Arne Egset

2015

 

Leiv.arne.egset@enivest.net

 

Valnemd

 

 

 

Else Fredheim

2018

Leiar

 

 

2020

 

 

Mette Hansen

2019

 

 

Husnemd

 

 

 

Kjartan Urne

2020

Leiar

 

Anita Skarstein

2020

 

 

 

Revisorar 

 

 

 

Linda Alsaker

2017

 

r-alsak@online.no

Roar Alsaker

2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 


0 Kommentar

Innkalling til årsmøte 25. mars 2021

Postet av Olden IL den 3. Feb 2021

Olden IL skal ha årsmøte 25. mars på Yris Kafe kl. 20:00. Om møtet ikkje kan gjennomførast grunna smittevernreglar i forbindelse med Covid-19 vert årsmøte helde digitalt. Om De ynskjer å melde inn saker til årsmøtet må desse vere innmeldt seinast 11. mars til leiv.arne.egset@enivest.net. Fullstendig sakliste med alle saksdokumenter vert tilgjengelig her seinast 18. mars. Håpar vi sjåast. Vel møtt! -Styret-


0 Kommentar

Registreringsskjema for fjelltrimåret 2020-2021

Postet av Olden IL den 30. Aug 2020

1. september startar fjelltrimåret 2020 - 2021. 

Her er link til skjemaet. 

Registreringsskjema-for-fjelltrimmen-2020-2021.docx

Ha ein riktig god tur!


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline