RESULTAT SKARSTEINSETRA OPP 12.09.15

Mellomtidene er tekne på Gildestad etter 2,8 km, ca. 150 m.o.h.

LØPSKLASSANE :



Klasse/namn

Lag/adresse

Tid

Mellomtid



G13-14 ÅR







1.

Daniel Auflem Eikås

Stryn

30.18

15.06

2.

Nikolai Dispen Lødemel

Markane

34.41

16.54



G 15-17 ÅR







1.

Even Nesgård

Fjellhug/Vereide

25.34

13.05

2.

Aron Hogrenning Kristiansen

Loen IL

32.26

16.22



H 21-29 ÅR







1.

Adrian Chalupka

Polen /Stryn

27.01

12.37



D 30-39 ÅR







1.

Jeanette Eide Kristiansen

Florø IL

42.49

20.43



H 30-39 ÅR







1.

Martin Klaesson

Olden IL

25.01

12.11

2.

Roy Aron Myklebust

Markane IL

25.09

12.50

3.

Kay Roger Haugen

Eid motbakkelag

26.14

13.10

4.

Jarle Lødemel

Stryn T&IL

27.34

12.54

5.

Tore Haugen

Stryn T&IL

29.12

14.14



H 40-49 ÅR







1.

Andreas Carlborg

Spårvegen FK

23.05

11.18

2.

Helge Hafsås

Olden IL

23.55

11.44

3.

Jan Øivind Bolstad

IL Fanaråk

24.43

12.10

4.

Dag Sivert Nesdal



27.52

13.49

5.

Joar Sunde

Olden IL

29.19

13.58

6.

Marcus Vedeler

Eid IL

30.56

14.50

7.

Ulf Magne Eikås

Stryn T&IL

32.55

16.02



H 50-59 ÅR







1.

Magnar Solheim

Norddalsfjord IL

25.37

12.39

2.

Nils Karbø

Påltunet IL

29.16

14.19

3.

Einar Strand

Olden IL

29.55

14.28

4.

Gunnar Bakken

Veten IL

32.44

16.26













Klasse/namn

Lag/adresse

Tid

Mellomtid



H 60-69 ÅR







1.

Christian Prestegård

IL Fanaråk/Kondis

29.42

14.20

2.

Inge Asbjørn Haugen

Hornindal IL

33.34

16.07

3.

Lars Dybevold

Hornindal IL

33.42

16.41

4.

Osvald Olsen

Olden IL

35.10

35.10

5.

Olav Lyslo

Vikane IL

41.19

20.20













SYKKELKLASSANE









D 30-39 ÅR







1.

Ingrid Fjellestad

Sandane Sykkelklubb

24.30(rek)

9.07



H 30-39 ÅR







1.

Gunnar Loe

Sandane Sykkelklubb

21.39

8.16

2.

Johan Olai Svidal

Stryn Sykkel

23.59

9.08

3.

Kjartan Urne

Olden IL

25.12

9.41



D 40-49 ÅR







1.

Anne Britt Eide

Team Åjaaau !

28.53

10.35



H 40-49 ÅR







1.

Arne Nesgård

Sandane Sykkelklubb

20.52

8.04

2.

Andre Opheim

Team Åjaaau !

24.53

9.06

3.

Andreas Drageset

Team Åjaaau !

25.46

9.18



H 50-59 ÅR







1.

Henry Hammersland

Sandane Sykkelklubb

21.55

8.18

2.

Dag Arne Eide

Sandane Sykkelklubb

22.21

8.21

3.

Svein Rune Åland

Sandane Sykkelklubb

24.04

9.09

4.

Vidar Eide

Sandane Sykkelklubb

24.59

9.07



H 60-69 ÅR









Arne Myklebust

Sandane Sykkelklubb

23.00

8.23



Vinnarar av spurtprisar i Skarsteintunet etter 1, 2 km.

Løp G 13-14 år : Delt mellom Daniel Auflem Eikås og Nikolai Dispen Lødemel : 5.58 (rek.)

Løp Herrer : Adrian Chalupka : 5.01

Sykkel damer : Ingrid Fjellestad : 3.57 (rek.)

Sykkel herrer : Arne Nesgård : 3.40





Levert av IdrettenOnline