RESULTAT SKARSTEINSETRA OPP 13.09.14 (4,6 KM MOTBAKKELØP)

LØPSKLASSANE :

Mellomtidene er tekne på Gildestad etter 2, 8 km, ca. 150 m.o.h. Lik løype for løparar og syklistar



Klasse/namn

Lag/adresse

Tid

Mellomtid



G13 -14 år :







1.

Daniel Auflem Eikås

Stryn T&IL

33.01

15.16

2.

Nikolai Dispen Lødemel

Markane IL

33.51

15.55

3.

Marius Rauset

Loen IL

37.15

17.52



J 13-14 år







1.

Kari Alsaker

Olden IL

38.04

18.53



G 15-17 år







1.

Andreas Rauset

Sandane T&IL

25.22

12.02

2.

Erlend Bakken

Veten IL

25.40

12.32

3.

Håkon Midthjell Gjørven

Markane IL

28.03

13.47

4.

Aron Hogrenning Kristiansen

Loen IL

28.44

14.48

5.

Mathias Melheim

Olden IL

37.36

16.43



H 21-29 år







1.

Adrian Chalupka

Stryn, Polen

24.29

12.04



H 30-39 ÅR







1.

Martin Klaesson

Olden IL

25.00

12.40

2.

Kay Roger Haugen

Loen IL

25.52

13.05

3.

Svein Arne Lødemel

Markane IL

29.01

13.46

4.

Marcus Vedeler

Eid IL

32.57

15.34

5.

Ivar Ulvedal

Veten IL

39.51

19.13



H 40-49 år







1.

Jann Olav Tjønneland

Viksdalen IL

22.54

11.24

2.

Helge Hafsås

Olden IL

24.47

12.04

3.

Joar Sunde

Olden IL

27.15

13.29

4.

Eivind Rauset

GFIL

27.29

13.53

5.

Dag Sivert Nesdal

Tomtedraum på Rake

27.42

14.00

6.

Ulf Magne Eikås

Stryn

33.38

16.20

7.

Leif Erik Nilsen

Stryn

35.14

17.04

8.

Frode Briksdal

Olden IL

43.05

22.05

9.

Arild Hafsås

Olden IL

46.55

22.06



H 50-59 år







1.

Einar Strand

Olden IL

28.56

14.20

2.

Christian Prestegård

IL Fanaråk/Kondis

30.01

14.22

3.

Gunnar Magne Bakken

Veten IL

32.41

16.16



H 60-69 år







1.

Inge Asbjørn Haugen

Hornindal IL

31.26

15.37

2.

Olav Lyslo

Vikane IL

38.22

19.11



H 70-79 år









Eivind Skjerven

StrynT&IL

43.33

22.08



SYKKELKLASSANE :



Klasse/namn

Lag/adresse

Tid

Mellomtid



G13-14 år :







1.

Daniel Hagen

Veten IL

41.17

14.11



G 15-17 år







1.

Mathias Hagen

Veten IL

31.17

11.47



D 30-39 år







1.

Tonje Brenvik



42.45

15.30



H 40-49 år







1.

Stig Svalheim

Sandane sykkelkl.

18.43

7.37

2.

Andre Opheim

Team Åjaaau!

24.42

9.10

3.

Andreas Drageset

Team Åjaaau!

26.05

9.30



H 50-59 år







1.

Henry Hammarsland

Sandane sykkelkl.

21.36

8.28

2.

Dag Arne Eide

Sandane sykkelkl.

22.10

8.29

3.

Vidar Eide

Sandane sykkelkl.

25.06

9.22

4.

Olav Lars Rake

Team Åjaaau!

25.15

9.47

5.

Svein Rune Åland

Sandane sykkelkl.

25.27

9.46



H 60-69 år







1.

Gunnar Harstad

Stryn sykkel

22.56

8.30

2.

Roar Tenden

Stryn sykkel

25.00

8.34



Vinnarar av spurtprisar i Skarsteintunet etter 1,2 km :

13-14 år løp : Nikolai Dispen Lødemel, Markane IL 6.20

Herrer sykkel : Stig Svalheim, Sandane sykkelklubb 3.30

Herrer løp : Andreas Rauset, Sandane T&IL 4.50 (rek.)

Levert av IdrettenOnline