RESULTAT 14.09.13

LØPSKLASSANE :

Mellomtidene er tekne på Gildestad etter 2, 8 km og ca. 150 m.o.h.



Klasse/namn

Lag/adresse

Tid

Mellomtid



G13 -14 år :







1.

Youri van der Werve

Hornindal IL

26.25

13.32

2.

Markus Vangberg

Loen IL

29.22

14.33

3.

Jens August Guddal Muri

Olden IL

30.26

14.33

4.

Magnus Mitdthjell Gjørven

Markane IL

34.31

17.27

5.

Matias Melheim

Olden IL

36.16

17.37



G 15-17 år







1.

Adrian Helgheim

Førde IL

25.19

12.22

2.

Odd Sindre Tonning

Markane IL

25.29

13.27

3.

Isak Hopland

Hardbagg IL

26.24

13.27

4.

Erlend Bakken

Veten IL

27.57

14.09

5.

Grim Nygård

Markane IL

29.21

14.14

6.

Håkon Mitdhjell Gjørven

Markane IL

29.57

15.20



H 18-20 år :







1.

Lars Midthjell Gjørven

Markane IL

26.37

12.47



D 21-29 år :







1.

Randi Mørkve Vangsnes

Olden

35.59

17.24



H 21-29 år :







1.

Adrian Chalupka

Stryn, Polen

25.11

12.15



Peter Fabian

Stryn, Slovakia

29.38

13.57



D 30-39 år







1.

Merete Helgheim

GFIL

25.57 (rek.)

13.08



H 30-39 år :







1.

Kay Roger Haugen

Loen IL

27.37

13.54

2.

Martin Klaesson

Olden

27.51

13.52

3.

Marcus Vedeler

Eid IL

30.33

14.43



H 40-49 år :







1.

Jann Olav Tjønneland

Viksdalen IL

22.47

11.35

2.

Helge Hafsås

Olden IL

23.14

11.39

3.

Joar Sunde

Olden IL

26.01

13.10

4.

Eivind Rauset

GFIL

27.08

13.49

5.

Dag Sivert Nesdal

Raksstrikane

28.14

14.30

6.

Ulf Magne Eikås

Stryn T&IL

34.37

16.57



Klasse/namn

Lag/adresse

Tid

Mellomtid



H 50-59 år







1.

Einar Strand

Olden IL

29.17

14.27

2.

Gunnar Bakken

Veten IL

33.56

16.54



H 60-69 år







1.

Inge Asbjørn Haugen

Hornindal IL

32.12

16.04

2.

Lars Dybevold

Hornindal IL

33.29

16.29

3.

Olav Lyslo

Vikane IL

42.45

21.19



SYKKELKLASSANE :



Klasse/namn

Lag/adresse

Tid

Mellomtid



G13-14 år :







1.

Even Nesgård

Eidsfossen sykkel

24.38

9.35

2.

Eirik Rauset

Eidsfossen sykkel

26.00

9.46



G15-17 år :







1.

Andreas Rauset

Eidsfossen sykkel

23.10

8.40



H 21-29 år







1.

Erlend Eide

Eidsfossen sykkel

18.42 (rek.)

7.32



H 30-39 år :







1.

Johan Erik Kyrkjeeide

Stryn &IL

25.35

9.46

2.

Kjartan Urne

Olden

28.56

11.05

3.

Odd Kjetil Tonning

Team Åjaaau!

30.52

11.30



D 40-49 år







1.

Janne Bruhn Henriksen

Stryn sykkelklubb

25.36 (rek.)

9.48



H 40-49 år







1.

Arne Nesgård

Eidsfossen sykkel

21.32

8.17

2.

Vidar Eide

Eidsfossen sykkel

24.26

9.18

3.

Olav Lars Rake

Team Åjaaau !

24.45

9.47

4.

Andre Opheim

Team Åjaaau !

25.59

9.44

5.

Andreas Sunde Drageset

Team Åjaaau !

26.45

10.04



H 50-59 år :







1.

Dag Arne Eide

Eidsfossen sykkel

21.38

8.28

2.

Henry Hammersland

Eidsfossen sykkel

22.32

8.29

3.

Svein Rune Aaland

Eidsfossen sykkel

24.58

9.44

Vinnarar av spurtprisar i Skarsteintunet etter 1,2 km :

Sykkel G13- 14 år : Even Nesgård, Eidsfossen sykkel : 3.51.8

Løp 13-14 år : Matias Melheim, Olden IL : 6.02.7

Damer sykkel : Janne Bruhn Henriksen, Stryn sykkelklubb : 4.27.3

Herrer sykkel : Erlend Eide, Eidsfossen sykkel : 3.23.7

Herrer løp : Adrian Helgheim, Førde IL : 4.53.9

Damer løp : Merete Helgheim, GFIL : 5.52.1



Levert av IdrettenOnline