Hopp til sideinnhold
Veksle navigasjon
Meny
Nyheter
Gruppene
Fotball
Gruppestyret
Våre lag
Friidrett
Gruppestyret
Treningstilbod
Resultat 2015
Resultat 2016
Resultat 2018
Statistikk
Alpint
Ski
Fjelltrimmen
Gruppestyret
Trimpostane
Registreringsskjema
Premiering
Resultat
2015
Adelskalender
Idrettsskulen
Trim og mosjon
Idrettsmerkegruppa
Kalender
Informasjon
Tillitsvalde Olden IL
Anlegg
Oldestafetten
Oldestafetten
Om Oldestafetten
Invitasjon
Praktisk informasjon
Resultat
Bilder
Skarsteinsetra Opp
Om
Løyperekordar
Resultat
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Statistikk
Påmeldingsskjema
Sponsorar
Kontaktskjema
OLDEN IL - SKARSTEINSETRA OPP 10.09.2022
Resultatliste Sykkel 2022
PL
Nr
Namn / Klasse
Lag
Mellomtid
Tid
H 20-29 år
1
1
Trond Håkon Trondsen
VitalThings
07:11
17:55
H 30-39 år
1
2
Mats Solheim
Sparebanken S&Fj
11:01
29:10
H 40-49 år
1
7
Rasmus Sætre
Loen Karateklubb
11:18
29:38
2
4
Kjartan Urne
Olden IL
11:20
29:57
3
3
Andreas Sunde Drageset
Team Åjaaau
11:22
30:12
H 50 - 59 år
1
5
Olav Lars Rake
Team Åjaaau
11:04
27:35
H 60-69 år
1
6
Gunnar Harstad
Stryn Sykkelklubb
09:55
27:10
Resultatliste Løp 2022
PL
Nr
Namn / Klasse
Lag
Mellomtid
Tid
J 13-14 år
1
20
Maria Klakegg
Jølster IL
14:53
28:50
2
10
Karolina Tuzarova
Stryn T&I
25:34
54:27
G 13-14
1
22
Kasper Michalski
Stryn T&I
14:31
28:59
D 20-29 år
1
11
Synnøve Torp
Ranheim IL
12:33
25:48
H 20-29 år
1
12
Lars-Martin Melheim
Olden IL
10:36
21:05
D 30-39 år
1
13
Eli Anne Dvergsdal
Gneist friidrett/Dynafit
11:55
24:03
D 40-49 år
1
14
Bente Sunde
Hamna Aktivitet og Helse
18:03
35:18
H 40-49 år
1
15
Roy Aron Brenvik Myklebust
IL Veten
13:17
26:05
H 50 - 59 år
1
19
Helge Hafsås
Olden IL
13:45
28:27
2
18
Jan Egil Gjørven
FluorLux
18:26
37:12
3
17
Petr Svanda
Nordfjord Loen
18:22
38:27
4
16
Ulf-Magne Eikås
Stryn T&I
19:27
39:48
21
Joar Sunde
Olden IL
DNF
H 60-69
1
23
Anders Bakkebø
Åheim IL
16:50
34:17
Vinnarar av spurtprisar i Skarsteintunet etter 1,2 km:
Klasse
Vinnar
Klubb
Tid
Løp J 13-14 år
Maria Klakegg
Jølster IL
6,49
Løp G 13-14 år
-
-
-
Løp Damer
Eli Anne Dvergsdal
Gneist Friidrett/Dynafit
5,19
Løp Herrar
Lars Martin Melheim
Olden IL
4,40
Sykkel Damer
-
-
-
Sykkel Herrar
Trond Håkon Hansen
VitalThings
3,17
Levert av